KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14597029
nr 1459 7029
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Fåglar. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x36cm, yttermått inklusive ram: 41x50cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:47:53
4/4 18:40:04
4/4 18:40:57
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg